Amsterdam | 2019, 19 - 21 November

METSTRADE 2016 odnotowuje wzrost we wszystkich dziedzinach

  • 23 June, 2016
  • METSTRADE

Nowy rozkład największych na świecie targów B2B w zakresie rekreacyjnego przemysłu morskiego

Decyzja, aby w 2016 roku zwiększyć powierzchnię dodatkową METSTRADE Show, jest w pełni uzasadniona. Dokładnie na pół roku przed otwarciem targów dla firm w dniach od 15 do 17 listopada aż 97% pierwotnej powierzchni wystawowej zostało zarezerwowane, a sprzedaż stanowisk dodatkowej hali jest również w pełnym toku. Wychodząc w ten sposób naprzeciw spodziewanemu wzrostowi zapotrzebowania, organizatorzy RAI Amsterdam zadbali o to, aby METSTRADE utrzymały swoją niezagrożoną pozycję jako największe targi na świecie w zakresie rekreacyjnego sprzętu morskiego. Imponujące dane dotyczące wzrostu obejmują wszystkie dziedziny tej trzydniowej ekspozycji B2B. W połączeniu ze znacznym wzrostem wielkości przeciętnego stoiska pokazują one, że przemysł morski przeżywa prawdziwy rozkwit.

Nastąpił także duży wzrost liczby firm decydujących się na stoisko w pawilonach podczas METSTRADE 2016 w porównaniu z targami, które odbyły się w 2015 roku. W SuperYacht Pavilion (SYP) zarezerwowano o wiele więcej metrów kwadratowych niż w czerwcu 2015 r. Wśród nowych wystawców są takie firmy jak Mapei, Nobiskrug i Pin-Craft. Zarówno Marina & Yard Pavilion (MYP), jak i Construction Material Pavilion (CMP) mają więcej rezerwacji na 2016 rok niż w trakcie całej ubiegłorocznej wystawy. Godnymi uwagi nowymi wystawcami w tych pawilonach są: Marina Projects i Dockmarine w MYP oraz Scott Bader i BNS Industrial w CMP.


Wiodące marki ustalają kurs w Hali 7.

Hala wystawowa dodana do nowego rozkładu METSTRADE 2016, która zwiększy powierzchnię wystawową o ponad 3000 metrów kwadratowych, okazuje się także przyciągać wiodące firmy, takie jak Yamaha i Dometic oraz wielu innych wystawców. Jako część nowego rozmieszczenia hal mającego na celu optymalizację możliwości nawiązywania kontaktów, a także dostosowania do obecnego zapotrzebowania na stoiska wystawiennicze, popularna koncepcja InnovationLAB została przeniesiona wraz ze stanowiskiem i znajduje się przy wejściu do Hali 7. Będzie stanowić centralny ośrodek innowacyjny z prezentacjami poświęconymi produktom wyróżnionym i nominowanym do prestiżowej nagrody DAME Design Award. Pokój redakcji informacyjnej IBI także będzie się znajdował w tej części wystawy.

„Jesteśmy zachwyceni, że udało nam się dokonać tylu rezerwacji na tak długo przed imprezą”, komentuje Irene Dros, Manager Maritime METSTRADE w RAI Amsterdam. „Fakt, że targi METSTRADE wzbudzają tak ogromne zainteresowanie z takim wyprzedzeniem – która będzie w tym roku większa niż kiedykolwiek – robi tym większe wrażenie”.

„Miłe jest również to, że tak wiele firm zgłasza swój udział w targach po raz pierwszy. To pomoże przyspieszyć aktualny rozwój targów METSTRADE w przyszłości, jako ulubionego miejsca spotkań dla światowej branży rekreacyjnego przemysłu morskiego. Naszym obecnym wyzwaniem jest sprostanie wymaganiom w zakresie wysokich standardów, jakie wyznaczyliśmy, oraz skupienie się na przyciągnięciu w nadchodzących latach jeszcze większej liczby odwiedzających z całego świata”.


METSTRADE website (English) »

METSTRADE press website (English) »


Halindeling

Na temat targów METSTRADE

Targi METSTRADE to flagowa impreza METSTRADE, wiodącej ogólnoświatowej platformy dla profesjonalistów działających w branży rekreacyjnego sprzętu morskiego. Tę największą na świecie imprezę wystawienniczą w zakresie sprzętu, materiałów i systemów dla międzynarodowego rekreacyjnego przemysłu morskiego organizuje RAI Amsterdam we współpracy z ICOMIA (International Council of Marine Industry Associations). Targi METSTRADE obejmują konferencje, imprezy oraz trzy wyznaczone pawilony: SuperYacht Pavilion, Marina & Yard Pavilion oraz Construction Material Pavilion. Targi METSTRADE 2016 odbędą się w dniach od 15 do 17 listopada w centrum kongresowym RAI Amsterdam.

Share

Always stay up to date

subscribe to our newsletter »

Latest Video

View all »